Zbiór truskawek, Szkocja

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Allanhill Farming Co
Miejsce pracy: St Anderws
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Farma Allanhill, zajmująca się uprawą i dostarczaniem truskawek do największych marketów w całej Wielkiej Brytanii potrzebuje pracowników do zbioru truskawek na sezon 2018. Praca, jaką oferujemy jest całkowicie legalna! Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zapisami, czy też możliwością podjęcia zatrudnienia. Jedyne koszty, jakie ponoszone są przez każdą osobę to dojazd na farmę, wyżywienie we własnym zakresie i opłaty związane z zakwaterowaniem. Nasza farma liczy ponad 60 hektarów truskawek, które są zbierane, pakowane i sprzedawane dużym marketom w Wielkiej Brytanii. Na sezon 2018 będziemy potrzebowali około 500 pracowników, czas pracy który oferujemy jest to od 6 do 16 tygodni. Praca od końca maja- czerwca do około końca września (lub dłużej).
Oferujemy różne rodzaje pracy związane z truskawkami, od sadzenia sadzonek, prac przygotowawczych do zbiorów owoców! Praca odbywa się w akordzie (z zapewnioną minimalną stawką na godzinę). Wymagany jest dobry stan zdrowia i chęć do pracy.

WYMOGI: osoby które są przyjmowane do pracy muszą być pełnoletnie (ukończone 18-cie lat), podróż i dojazd na farmę organizowany jest we własnym zakresie (ewentualnie ze wzgledu na nasze doswiadczenie możemy pomóc w dotaciu na miejsce). Angielski nie jest wymagany! Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i masz jakiekolwiek pytania, proszę pisz lub dzwoń do nas a my postaramy Ci pomóc! 
Oferujemy różne rodzaje pracy związane z truskawkami, od sadzenia sadzonek, prac przygotowawczych do zbiorów owoców! Praca odbywa się w akordzie (z zapewnioną minimalną stawką na godzinę).
Wynagrodzenie za godzinę pracy wynosi minimum £7.83, za nadgodzinę £11.75 (nadgodziny są płacone po przepracowaniu 48 godzin pracy w danym tygodniu).
Zapraszam na spotkania informacyjne, które odbedą się:

* w Przemyślu 16 marca 2018 roku w Ośrodku Szkoleniowym Belferek, ul. Kraszewskiego 7a, o godzinie 17.00.

* w Jarosławiu, 17 marca 2018 roku w Hotelu Jarosław (Restauracja ADM), ul. Pruchniacka 65, o godzinie 9.00

* Rzeszów (co do daty i miejsca spotkań to podam później)

* Lublin, 17 marca 2018 w Hotelu i Restauracji Lwów, ul Bronowicka 2, o godz. 18.00 

* Chełm 18 marca 2018 w Hotelu Duet, ul. Hrubieszowska 54a, o godzinie 12.00

* Zamość 18 marca 2018 w Centrum Konferencyjno- Hotelowym Alex, ul. Stefana Okrzei 32, o godzinie 17.00. 

Będzie możliwość wysłuchania oferty pracy, zapisania się na listę a także porozmawiania z pracownikami farmy.