zbieranie truskawek

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Flexipool
Miejsce pracy: Venlo, Limburgia
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna

Opis firmy:

Flexipool jest agencją pracy tymczasowej gwarantującą legalne  zatrudnienie na terenie  Holandii.  Nowoczesne metody rekrutacji oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że współpraca z naszą firmą jest szybka, skuteczna i gwarantuje bezpieczeństwo. Klient i jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego też staramy się odpowiadać na wszelkie potrzeby naszych Klientów i oferować kompleksową obsługę – od nawiązania pierwszego kontaktu, poprzez rekrutację, pomoc przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu zagranicą. Współpracujemy wyłącznie z pewnymi i sprawdzonymi firmami.

Obowiązki:

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy przy ścinaniu, pakowaniu truskawek

od 19-03-18 – 12 osób,

16-04-18 – 43 osoby,

Oferujemy pracę na szklarni. Zakres obowiązków obejmuje ścinanie, zbieranie, pakowanie oraz pielęgnacje truskawek.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do pracy oraz zaangażowania
  • dyspozycyjności i elastyczności w okresie zatrudnienia
  • sumienności, odpowiedzialności, dokładności
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (minimum 40h/tygodniowo)
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • umowę o pracę tymczasową
  • dodatek wakacyjny
  • cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy na terenie Holandii
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu