Zbieracz owoców, ziół i innych roślin

Oferta pracy z dnia: 2018/05/16
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: Vergers de la Tesserie, Vergers des Mauges
Miejsce pracy: Saint Pierre Montlimart
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna

Frimy Vergers de la Tesserie oraz Vergers des Mauges, są na rynku od 1950 roku. Specjalizują się w produkcji, składowaniu i kondycjonowaniu jabłek i gruszek. Od prawie 20 lat zatrudniają personel z Polski na okres zbiorów.

Obowiązki:

-zbieranie jabłek

Wymagania:

– osoby chętne do pracy

– osoby dyspozycyjne

– osoby niekonfliktowe

– umowa sezonowa – francuska (tłumaczona na język polski)
– praca 35-39 godz. tygodniowo w systemie od poniedziałku do piątku
– praca na okres około 2 miesięcy : początek zbiorów koniec sierpnia- początek września
– stawka godzinowa 9,88 € brutto (7,83 € netto) minimalny zarobek około 1000 euro na rękę

Dodatkowe korzyści finansowe :
– premie przy pracy na akord
– premie od jakości zbiorów

Zakwarerowanie :
Zapewnia opłatnie pracodawca ( koszt około 135-150 euro/miesięcznie), pokoje 2,3 i 4 osobowe.
Możliwość przyjazdu ze znajomymi/rodziną/partnerem.
Praca bez posredników, na miejscu opiekun mówiący po polsku.

Osoby, ktόre mogą dojechać własnym autem – Mile Widziane !

Wszystkich zainteresowanych prosze o wysyłanie kandydatur/ zgłoszeń na adres mailowy lub kontakt na numer +33.607.03.96.95

Kontakt:
808 La Tesserie , Saint Pierre Montlimart
Montrevault-sur-Evre
http://
0033607039695
+33.241751288
Email: maja@pineau-fruits.fr