zbieracz owoców

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Montrevault-sur-Evre
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna

Frima Vergers de la Tesserie

Siedziba firmy znajduje sie we Francji w regionie Maine et Loire, miedzy miastami : NANTES i ANGERS.

Firma isnieje na rynku od 1950 roku. Specjalizuje się w produkcji, składowaniu i kondycjonowaniu jabłek i gruszek.

Pracodawca posiada doswiadczenie w wspólpracy z Polska, gdyz od prawie 20 lat zatrudnia personel z Polski.

Posiada wlasna strukture kweter dla zatrudnionego personelu, ze wszystkimi potrzebnymi standardami.

Obowiązki:

Obowiązki:

-zbieranie jabłek

Wymagania:

– osoby chętne do pracy

– osoby dyspozycyjne

– osoby niekonfliktowe

– umowa francuska (tłumaczona na język polski)
– praca 35-39 godz. tygodniowo w systemie od poniedziałku do piątku
– praca na okres około 2 miesięcy : początek zbiorów koniec sierpnia- początek września
– stawka godzinowa 9,88 € brutto

Dodatkowe korzyści finansowe :
– premie przy pracy na akord
– premie od jakości zbiorów

Zakwarerowanie :
Zapewnia opłatnie pracodawca: pokoje 2,3 i 4 osobowe.
Możliwość przyjazdu ze znajomymi/rodziną/partnerem.
Praca bez posredników, na miejscu opiekun mówiący po polsku.

Osoby, ktόre mogą dojechać własnym autem – Mile Widziane !

Możliwość pracy poza sezonem zbiorów.

Wszystkich zainteresowanych prosze o wysyłanie kandydatur/ zgłoszeń na adres mailowy lub kontakt na numer +33.6.07.03.96.95