Zbieracz jablek

Oferta pracy z dnia: 2018/09/04
Oferta ważna do dnia: 2018/10/05
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: 49110 Saint Pierre Montlimart
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna, Kontrakt

Opis firmy:Frima Vergers de la Tesserie  jest na rynku od 1950 roku. Specjalizuje się w produkcji, składowaniu i kondycjonowaniu jabłek i gruszek. Od prawie 20 lat zatrudniaja personel z Polski na okres zbiorów oraz w ciagu calego roku.Obowiązki:

Obowiązki:

-zbieranie jabłek

Wymagania:

Wymagania:

– osoby chętne do pracy, ponizej 60 roku zycia

– osoby dyspozycyjne

– osoby niekonfliktowe

– umowa francuska
– praca 35 tygodniowo w systemie od poniedziałku do piątku
– praca na okres około 2 miesięcy : początek zbiorów początek września
– stawka godzinowa 9,88 € brutto

Dodatkowe korzyści finansowe :
– premie przy pracy na akord

– premie od jakości zbiorów

– Premie dla kierowcow, ktorzy przyjada wlasnym autem.

Najlepsi zbieracze zarabiaja nawet do 2000-2400 euro netto/ miesiecznie

Zakwarerowanie :
Zapewnia opłatnie pracodawca: pokoje 2,3 i 4 osobowe.
Możliwość przyjazdu do pracy ze znajomymi/rodziną/partnerem.
Praca bez posredników, na miejscu opiekun mówiący po polsku.

Osoby, ktόre mogą dojechać własnym autem – Mile Widziane !

Możliwość pracy poza sezonem zbiorów.

Wszystkich zainteresowanych prosze o wysyłanie kandydatur/ zgłoszeń na adres mailowy.

+33.241751288
Email: maja@pineau-fruits.fr