Warzywa i owoce

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa I work
Miejsce pracy: Den Haag, Monster, De Lier, Naaldwijk
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Agencja Pośrednictwa Pracy GRUPA I WORK certyfikat nr 10350 poszukujedla pracodawcy holenderskiego osób do pracy w szklarniach, przy uprawiei pielęgnacji kwiatów ciętych i doniczkowych, warzyw i owoców.Współpracujemy z zaufaną firmą holenderską istniejącą od wielu lat naholenderskim rynku pracy, która cieszy się uznaniem wśród swoichpracowników.

Obowiązki:

Poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu warzyw i owoców:

– Pakowanie warzyw i owoców, ważenie produktów, układanie na tacki.

Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Praca jednozmianowa.

Wymagania:

 – Dyspozycyjność na okres 3 miesięcy (możliwość przedłużenia kontraktu),

 – Gotowość do wyjazdu „od zaraz”,

 – Silna motywacja do pracy,

 – Prawo jazdy – mile widziane (ale nie jest wymagane),

Kontrakt: Umowa na 3 lub 6 miesięcy z możliwością przedłużenia (możliwość urlopu w trakcie trwania umowy).

Godziny pracy:Średnio 38 godzin w tygodniu. Istnieje możliwość pracy w nadgodzinach.

Stawki godzinowe: W Holandii, zgodnie z tamtejszym prawem obowiązują stawki wiekowe:

19 lat – 7,54 €/godz. brutto

20 lat – 8,49 €/godz. brutto

21 lat i więcej – 9,81 €/godz. brutto

Co tydzień pracodawca wypłaca również pieniądze wakacyjne i dodatek do mieszkania.

Wypłaty: Co 4 (cztery) tygodnie na konto. Pracownik musi posiadać konto bankowe, najlepiej w walucie Euro.

Pracodawca udziela jednorazowej zaliczki po przepracowaniu 40 godzin, w wysokości o 250 €.

Zakwaterowanie: Domki jednorodzinne, bądź mieszkania. Pokoje 2-3 osobowe, wyposażone w sprzęt AGD, kuchnie również wyposażone. Zakwaterowanie w miasteczkach w odległości około 10 km od Hagi.

Wyżywienie:We własnym zakresie.

Inne: Koordynatorzy pomagają w zakwaterowaniu, nadaniu numeru Sofi/BSN i w przypadku problemów zapewnia pomoc w trakcie trwania kontraktu.