Telefoniczny Doradca Klienta Gdańsk

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: TDR/04/18
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources
 w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obowiązki:

  • Telefoniczne udzielanie informacji na temat oferowanych wycieczek (połączenia przychodzące)
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Dopasowywanie oferowanych wycieczek do wymagań i potrzeb Klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zainteresowanie turystyką
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (8:00-16:00, 14:00-22:00, 16:00-24:00)
  • Wysoka kultura osobista oraz dobra dykcja
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży turystycznej!
  • Pracę na stałe lub na sezon (Ty decydujesz!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Zatrudnienie bespośrednio w strukturach firmy
  • Elastyczny grafik, który możesz dopasować do swoich zajęć
  • Konkursy dla pracowników