Super oferta – OPIEKUNKA do 82-letniej, mobilnej pani!

Pracodawca: ADIUTOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Szukasz rzetelnej, sprawdzonej oferty pracy na terenie Niemiec lub Luksemburga? Od 11 lat zajmujemy się pośrednictwem pracy oraz doborem opiekunek/opiekunów i pomocy domowych. Mamy w swojej bazie szeroką gamę ciekawych i wiarygodnych ofert pracy. Zgłoś się do nas, powiedz czego szukasz, w czym masz doświadczenie. Znajdziemy miejsce pracy dostosowane do Twoich możliwości. Stawiamy na zaufanie, dlatego wiele opiekunek/opiekunów współpracuje z nami od kliku lat. Gwarantujemy legalne zatrudnienie, koordynację wyjazdu oraz pomoc w trudnych sytuacjach. Dołącz do grona zadowolonych z pracy opiekunów. Zapraszamy do naszego zespołu! Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354.

Obecnie Pilnie szukamy!

Opiekunki dla: 96-letniej Pani, która mieszka w okolicach Dortmundu.
Z racji wieku ma problemy z chodzeniem, zazwyczaj porusza się przy balkoniku.
Podopieczna jest bardzo spokojna, lubi spacery (na wózku), sprawna intelektualnie, rodzina wspiera opiekunkę w obowiązkach. Blisko domu jest sklep spożywczy.
  • Planowany czas pracy: 6 tygodni lub 2 m-ce
  • Zakres obowiązków: pomoc przy myciu i ubieraniu oraz prace domowe.
  • Dodatkowe informacje: Oferujemy: oddzielny pokój w mieszkaniu oraz darmowe połączenia telefoniczne do Polski.
  • Wynagrodzenie: 1200 euro na rękę Plus premia 200 euro za Święta

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie)
  • gotowość wyjazdu na okres 1, 2 lub więcej miesięcy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym

Zapytaj o nasze bezpłatne kursy języka niemieckiego!

TRWAJĄ ZAPISY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA – także ON-LINE!

  • bezpieczną, legalną pracę
  • najwyższe w branży wynagrodzenie w Euro
  • składki ZUS od średniej krajowej (4260,00 brutto)
  • opiekę koordynatora
  • pokrycie kosztów dojazdu
  • pakiet premii – za polecenie kolejnej opiekunki
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego

Jeżeli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 Tel. 56 655 10 10/11 lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536 080 880 lub +48 515 557 502 – ODDZWONIMY DO CIEBIE