SPRZEDAWCA KIEROWCA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Hurtownia Topaz
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Hurtownia lodów i mrożonek poszukuje pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA-KIEROWCA

Opis stanowiska:

sprzedaż bezpośrednia towarów,obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze,praca na urządzeniu mobilnym,realizowanie planów sprzedażowych,załadunek i wyładunek przewożonego towaru,

Oczekujemy:

znajomości regionu małopolskiego,dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,gotowości do intensywnej pracy,dyspozycyjności, sumienności, uczciwości,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,prawa jazdy kat. B z kursem na przewóz rzeczy,mile widziana książeczka sanepidowska;

Oferujemy:

umowę o pracę na pełen etat na czas określony, pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole, szkolenia wdrożeniowe, niezbędne narzędzia do pracy, wynagrodzenie: pensja podstawową + premia,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami