Sprzedawca do sklepu spożywczo-warzywniczego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: FRUTIX
Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj pracy: Stała, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Obowiązki: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m. in. za:
– profesjonalną obsługę klienta
– obsługę kasy fiskalnej
– dbanie o estetyczny wygląd i właściwy wygląd ekspozycji towarów
– dbanie o czystość miejsca pracy
– obsługa dostaw towaru , robienie zamówień

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie
– Szanse rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta
– Możliwość rozwoju
– Wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczonych pracowników.

Poszukujemy osób o pracy w Gdańsku przy ul.Cieszyńskiego

Wymagania: Ukończone 18 lat
– Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
– Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z numerem kontaktowym.
Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.