Spedytor

Oferta pracy z dnia: 2017/12/04
Oferta ważna do dnia: 2018/01/04
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Olsztyn
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2600
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem działającym w sektorze Transport Spedycja Logistyka. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie i bezkompromisowo w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości świadczonych usług.

Kładziemy nacisk na profesjonalizm, zaufanie i bezpieczeństwo. Oferujemy kompleksowe usługi transportowe oraz spedycyjne zarówno na terenie kraju, jak i całej Europy, a naszą ofertę dostosowujemy do bieżących potrzeb Klienta. Doskonała znajomość rynku transportowego zapewnia naszym partnerom najlepszą jakość świadczonych usług, profesjonalną obsługę oraz zwiększa komfort psychiczny pozwalający skupić się na innych, ważnych sektorach prowadzonej działalności.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami,rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami zleceń, przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,prowadzenie aktywnej sprzedaży usług spedycyjnych,korzystanie z giełd transportowych,obsługa spedycyjna przydzielonej bazy klientów, kompleksowa i rzetelna realizacja zleceń (wybór przewoźnika, prowadzenie dokumentacji operacyjnej, monitorowanie stanu zlecenia, dbanie o terminowość i wysoką jakość usług)

– nie wymagamy doświadczenia

-chęć pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego;

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym sprawne wykonywanie czynności spedycyjnych – wymóg obowiązkowy

-umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy;

-umiejętność radzenia sobie ze stresem w pracy zawodowej

  • umowa o pracę
  • możliwość przyuczenia do zawodu spedytora
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • nieformalna atmosfera w biurze
  • elastyczne godziny pracy (możliwa praca w domu)

Kontakt:
Olsztyn