Spawacz , Ślusarz , monter konstrukcji bez znajomości języka

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Berlin , Hamburg, Monachium , Frankfurt , Niemcy
Numer referencyjny: ProdukcjaDE
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Obecnie dla naszych niemieckich klientów poszukujemy osób na stanowiska:

Monter konstrukcji stalowychnie wymagamy znajomości języka niemieckiego !

Spawacz Mag – nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Malarz – stawka 13,50 €/h + 6,50 €/h netto dieta ( komunikatywny niemiecki)

Malarz – stawka 12 €/h netto + darmowe mieszkanie ( podstawowy lub bez języka niemieckiego)

Obowiązki:- doświadczenie w pracy min 2 lataWymagania:

mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

doświadczenie w pracy

mile widziane własne auto na dojazd ( nie jest to warunek konieczny)

umowa o pracę na warunkach niemieckich

atrakcyjne wynagrodzenie , uzaleznione od stopnia znajomoścji języka niemieckigo i doświadczenia

tygodniowe zaliczki