Spawacz – Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Niemcy , Berlin , Stuttgart , Hamburg , Monachium
Numer referencyjny: Spawacz
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Opcje dodatkowe: Program 50+

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
Spawaczy  (MAG , TIG/WIG , elektroda , gazowe itp. )

Zakres obowiązków:

-spawanie oraz obsługa szlifierek

Oferujemy:
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe ( stawka godzinowa + dieta )

-możliwość pracy w nadgodzinach

-długi kontrakt
-pomoc w zakwaterowaniu

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym ( w duecie min jedna osoba z podstawowym niemieckim )
– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
– aktualne uprawnienia spawania ( mile widziane )
– doświadczenie w spawaniu
– wykształcenie kierunkowe, min. Zawodowe ( mile widziane )
– doświadczenie na ww. stanowisku

Poszukujemy pracowników w zawodach:

Elektryk

Spawacz

Hydraulik

Murarz

Monter „karton gips”

Cieśla szalunkowy

Stolarz

Malarz