Spawacz metodą MAG

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: całe Niemcy
Numer referencyjny: 135
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech oraz Austrii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej. Pośredniczymy w zatrudnieniu w takich zawodach jak: elektrykhydraulikspawaczmonter wentylacjimalarzcieślazbrojarzmurarz itp.

Obowiązki:

-spawanie oraz obsługa szlifierek

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym

– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

-aktualne uprawnienia spawania – doświadczenie w spawaniu

– dobra znajomość rysunku technicznego

– wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe ( mile widziane )

– doświadczenie na ww. stanowisku

-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pomoc w zakwaterowaniu