Sekretarka- Asystentka

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Personalny Serwis
Miejsce pracy: Września/ k Poznania
Numer referencyjny: S/A/WRZ
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:

Personalny Serwis( KRAZ 6338) dla swojego klienta poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Obowiązki:

· Wykonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych związanych z realizacją

  projektu

· Prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura

  budowy

· Administracyjne wsparcie kierownictwa budowy w codziennych

  obowiązkach

· Przygotowywanie i analiza zestawień, sprawozdań i raportów

· Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, współpraca z centralą firmy

· Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

· Organizacja i obsługa spotkań służbowych

· Współpraca z firmami podwykonawczymi, dostawczymi i kurierskimi

Wymagania:

· Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną

  komunikację w mowie i piśmie

· Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

· Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

· Doskonała organizacja pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków

· Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia

· Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

· Osoby mobilne lub z bliskich okolic.

· Pracę tymczasową w okolicach Wrześni

· Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z kapitałem zagranicznym

· Możliwość praktycznego wykorzystania znajomości j niemieckiego.

· Miłą i przyjazną atmosferę.