Recepcjonistka w salonie masażu w Centrum 3 lub 2 dni w tygodniu

Branża: Uroda
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Umowa o dzieło
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Thai Mai Salon Masażu Tajskiego w Warszawie

Renomowany Salon Masażu Tajskiego w Warszawie koło ronda ONZ poszukuje recepcjonistki do obsługi klientów

Obowiązki:

  • prowadzenie recepcji oraz rezerwacja wizyt
  • koordynowanie pracy salonu
  • obsługa klientow w salonie masażu
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, utrzymywanie czystości i porządku

Wymagania:

  • reprezentacja salonu w pierwszym kontakcie z klientem“ bezpośrednim i pośrednim poprzez telefon lub email
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zdolności sprzedażowe
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • inicjatywa w działaniu, dyspozycyjność, sumienność, uczciwość, miła prezencja i wysoka kultura osobista
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomości obsługi pakietu MS Office
  • praca 3 lub 2 dni w tygodniu od 12-22
  • płatne 100 zł za dzień pracy + premia
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • możliwość korzystania z udogodnień i benefitow oferowanych przez salon masażu
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • elastyczny grafik pracy
  • miłą atmosferę w pracy

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres email: pracawawa@thaimai.pl