Przedstawiciel Handlowy, Opiekun Klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Katowice i okolice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis stanowiska:

– aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych na wyznaczonym obszarze, /wybrzeże lub rejony górskie/

– budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

– dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta,

– planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.

Obowiązki:

Wymagania:

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientami,

– umiejętność organizowania własnego czasu,

– podejmowanie inicjatywy i zaangażowanie się w powierzane zadania,

– analizowanie efektywności działań sprzedażowych,

– chęć uczenia się nowych rzeczy, rywalizacji i motywacji,

komunikatywność i kreatywność,

– prawo jazdy kat. B, mile widziany wlasny samochód osobowy lub bus – furgon,

– samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie: Prowizja + bonusy,

– portfel i bazę klientów, do obsługi na wyłączność,

– szkolenie produktowe, coaching, warsztaty z negocjacji i technik sprzedaży,

– dla najlepszych przewidujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych naszej firmy.