Programista – koniec nudy! Zmień z nami Świat!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Kredytum.pl SA
Miejsce pracy: Kołobrzeg, koszalin i okolice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1200
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa

Opis firmy:

Kredytum.pl S.A. jesteśmy liderem pośrednictwa kredytowego produktów pozabankowych i bankowych w zakresie pożyczek gotówkowych, chwilówek, kredytów konsolidacyjnych oraz leasingów i pożyczek dla małych firm oferowanych w sieci agencyjnej. Współpracujemy z ponad 10000 biur kredytowych  na terenie całego kraju.

Tworzymy różne aplikacje webowe oraz większe systemy informatyczne dla naszych partnerów.

Jeśli stawiasz pierwsze kroki w programowaniu i chcesz się więcej nauczyć to również ta oferta jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś osobą pragnącą dobrej stabilnej pracy w nowoczesnej firmie, to mamy dla Ciebie propozycję:

Obowiązki:

  • udział w szkoleniach i warsztatach
  • realizacja projektów
  • wsparcie zespołów projektowych Internet
  • prowadzenie dokumentacji realizowanych prac
  • minimum podstawowa umiejętność programowania (masz zapła do programowania nauczymy Ciebie)
  • znajomość relacyjnych bazy danych (Postgresql i MySQL),
  • rzetelność i terminowość.
  • chęć uczenia się i rozwoju
  • mile widziane umiejętności graficzne

Mile widziane

– znajomość Zend Framework lub Symfony,

– pisanie zoptymalizowanego kodu oraz optymalizacja zapytań bazodanowych,

– umiejętność dokumentowania kodu i pracy z systemem kontroli wersji GIT.

Oczekiwania:

  • Kreatywność, umiejętność samodzielnego myślenia i rozwoju wymaganych technologii, aktywny udział w procesie projektowym,
  • Chęci do pracy w zespole, nauki i rozwoju, zainteresowania bieżącymi kierunkami rozwoju stosowanych technologii,
  • Realne zaangażowanie w wykonywaną pracę, zgłaszanie ciekawych uwag i propozycji, sugestii zmian.

Charakterystyka pracy:

– praca w biurze na terenie Kołobrzegu oraz w Koszalinie

– zlecenia dla instytucji finansowych, rozwój serwisów i aplikacji internetowych oraz mobilnych,

– optymalizacja i rozwijanie istniejących funkcjonalności,

– tworzenie nowych systemów.

  • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie tworzącej projekty dla branży finansowej i firm,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (szkolenia, konferencje),
  • imprezy firmowe,
  • stała praca
  • dobrą kawę i napoje bez ograniczeń;
  • PS4 do dyspozycji w pracy
  • karnety na basen i inne wygody
  • praca możliwa do podjęcia „od zaraz”.
  • Możliwość korzystania z samochodów służbowych do celów prywatnych