Produkcji, sprzątaczki i programisty

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2017/12/05
Oferta ważna do dnia: 2018/01/05
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Trittau kolo Hamburga
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

AS System GmbH to krajowa i międzynarodowa drukowania i wykańczania tekstyliów w zakresie odzieży roboczej, sportowej i reklamowej.

AS SYSTEM-ZAKŁAD DRUKARSKI

POSZUKUJEMY  PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:
Produkcji, sprzątaczki i programisty (k/m)

Zakres obowiązków pracowników produkcji i sprzataczki:

– My nie wymagamy doswiadczeń, przyuczenia na miejscu

Zakres obowiązków programisty:
– Logiczny i analityczny sposób myślenia
– Realizacja projektów internetowych
– Doświadczenie z HTML, JavaScript, CSS, PHP
– Doświadczenie z LESS lub SASS i Bootstrap
– Doświadczenie z co najmniej jednym systemem CMS i jednym systemem sklepu online
– Zorientowany na rozwiązanie i ustrukturyzowany sposób działania
– Głębokie doświadczenie w korzystaniu z frameworków JavaScript
– Dobra znajomość MVC i podejść obiektowych
– Niezależne rejestrowanie wymagań i jej realizacja
– Pożądane doświadczenia z Laravel, JIRA, YouTrack i / lub odpowiednimi technologi

Wymagania programisty:
– Dalszy rozwój i rozbudowa istniejących platform
– Główna odpowiedzialność za obszar frontendu w naszych projektach
– Praca zorientowana na klienta i projekt
– Wewnętrzna komunikacja projektu

Wymagania:
– komunikatywną znajomość języka niemieckiego
– Wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– Umowa na czas nieokreslony
– Umowa na warunkach niemieckich
– Praca w dobrze zorganizowanej firmie

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą. Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 pod numerem tel. +49 4154-8598-85.
Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy?

Życzymy powodzenia!

Kontakt:
Bürgermeister-Hergenhan-Str. 18
Trittau
00494154859885