Produkcja słodyczy – ul. Gospodarcza – umowa o pracę

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: FULL JOB Polska
Miejsce pracy: Lublin
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Pracy Full Job Polska (nr certyfikatu 13243) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

STANOWISKO: pracownik produkcji

LOKALIZACJA: ul. Gospodarcza, Lublin

Zakres obowiązków:
• prace manualne związane z pakowaniem wyrobów gotowych,
• bieżące utrzymywanie stanowiska oraz podręcznego sprzętu w czystości.

Wymagamy:
• ukończenia 18 roku życia,
• posiadania aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (wraz z aktualnym zdjęciem RTG klatki piersiowej)
• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• stawkę podstawową + system dodatków,
• niezbędne przeszkolenie.

Proszę o dołączanie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie 20-023, ul. Fryderyka Chopina 33/1. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: iod(at)fulljob.pl.