praktykant/praktykantka działu HR

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Pracy Beetsma
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: 5169
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk.W Polsce posiadamy 10 placówek. Nasi Partnerzy reprezentują rzetelne firmy, które stawiają na ciągły rozwój przedsiębiorstwa, szkolenia pracowników oraz stwarzanie przyjaznych warunków pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Obowiązki:

  • Aktywny udział w bezpośrenim poszukiwaniu kandydatów
  • Redagowanie i aktualizacja ogłoszeń
  • Przeproawadzanie wstępnych selekcji napływających aplikacji
  • Aministrowanie bazą danych potencjalych kandydatów
  • Pomoc w organizacji procesu rekrutacji i innych zadaniach zespołu HR

Wymagania:

  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR, szczególnie rekrutacją
  • Mile widziani studenci lub absolwenci kierunków takich jak: Psychologia, ZZL, Administracja, Pedagogika itp.
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Możliwość zdobycia lub poszerzenia doświadczenia z zakresu HR
  • Warsztaty, szkolenia wewnętrzne
  • Niepowtarzalną atmosferę
  • Biuro w centrum Poznania
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk