Praktykant/ka ds. Rekrutacji (praktyka bezpłatna)

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: InterKadra
Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna

Opis firmy:

Interkadra – jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

ZADANIA:

  • Pomoc w realizowanych procesach rekrutacyjnych
  • Kontakt telefoniczny z kandydatami – przeprowadzanie wstępnych rozmów
  • Zamieszczanie ogłoszeń o pracę, kontakt z instytucjami rynku pracy
  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00
  • Gotowość odbycia bezpłatnej praktyki
  • Zainteresowania w obszarze HR
  • Gotowość do nauki i motywacja do pracy
  • Komunikatywność.
  • Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk
  • Możliwość poznania specyfiki pracy w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Referencje po odbytych praktykach.