Pracownik wykończeniowy – Holandia

Oferta pracy z dnia: 2018/07/04
Oferta ważna do dnia: 2018/08/04
Pracodawca: Jobs.pl
Miejsce pracy: różne lokalizacje
Numer referencyjny: Wyk/Hol
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna, Kontrakt

Obowiązki:

– Montaż ścianek działowych, – Montaż płyt karton-gips, – Inne prace wykończeniowe.

Wymagania:

– Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako pracownik wykończeniowy, – Mile widziany własny samochód, – Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, – Umiejętność czytania rysunku technicznego, – Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (możliwość cotygodniowych zaliczek), – Zatrudnienie na warunkach holenderskich, – Holenderskie ubezpieczenie, – Płatne urlopy, – Wsparcie w wyrobieniu karty VCA- opłaca Pracodawca, – Umowa podpisana przed wyjazdem, – Darmowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu zapewnione przez Pracodawcę, – Pomoc w załatwieniu formalności w Polsce i na miejscu.

Kontakt:
Warszawa
228590216
Email: holandia@jobs.pl