Pracownik szklarniowy

Oferta pracy z dnia: 2017/05/10
Oferta ważna do dnia: 2017/06/10
Pracodawca: Beetsma
Miejsce pracy: Lublin
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Beetsma Sp. z.o.o.Agencja pracy Beetsma Sp z o.o. (nr rej APT 5169) jest spółką holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 7000 pracowników w Holandii i w Polsce.
Obowiązki:

  • zbiór pomidorów/ogórków/papryki
  • układanie i pakowanie ich do pojemników na wózkach.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego mile widziana
  • motywacja do wyjazdu na sezon wiosenny OD ZARAZ!
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Holandii
  • legalną pracę za granicą
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie na czas pobytu, zakwaterowanie
  • wypłaty co 4 tygodnie ( możliwość zaliczek co tydzień )
Kontakt:
Chopina 14/54
Lublin
513326017
Email: k.gliniak@beetsma.pl