Pracownik Restauracji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Meat and Fit
Miejsce pracy: Strzegom
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1500
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Ogólnopolska sieć bistro Slow Food

Meat & Fit – Slow Food to sieć punktów gastronomicznych typu bistro.

W menu Meat & Fit znajduje się szeroki wybór dań i przekąsek, m.in. burgery z wołowiną, drobiem i wegańskie, frytki z batatów i belgijskie oraz sałatki, smoothies.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami obowiązującymi w sieci
  • Kontrola stanu zapasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania lokalu
  • Przyjmowanie zamówień na posiłki
  • Przygotowywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych
  • Przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej
  • Przyjmowanie zleceń telefonicznych od klientów
  • Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami lokalu

Wymagania:Oczekujemy minimalnego doświadczenia, maksymalnego zaangażowania

1. Oferujemy fajną pracę w ciekawym miejscu, elastyczny grafik oraz stabilne zatrudnienie z niezłym wynagrodzenie

-Pakiet szkoleń
-Możliwość rozwoju zawodowego – ścieżka rozwoju i awansu
-Elastyczny czas pracy – cały etat lub część, możliwość pracy tylko w weekendy
-ubezpieczenie na życie
-bezpłatny dojazd do domu w przypadku zamieszkiwania po za Strzegomiem
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się sieci gastronomicznej
– premie i dodatki do wypłaty