Pracownik przeprowadzkowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: BM Relocation Services
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Praca w przeprowadzkach

BM Relocation Services jest polską firmą przeprowadzkową, świadcząca usługi relokacyjne dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Posiadamy własne biura i magazyny oraz środki transportowe.

Stale poszukujemy Zleceniobiorców na zlecenia o różnym charakterze.

Obowiązki:

  • kontakt  z klientami podczas przeprowadzki;
  • prowadzenie dokumentacji ( m.in. ewidencja godzin pracy, listy pakowe);
  • pakowanie, zabezpieczenia mienia;
  • montaż/demontaż mebli;
  • załadunki/rozładunki mienia środków transportowych;
  • rozpakowanie mienia.

Wymagania:

  • pełnej dyspozycyjności;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • sprawności fizycznej;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • umiejętności pracy pod presją.

Dodatkowo wysoko cenimy sobie:

  • prawo jazdy;
  • doświadczenie w pracy w firmach przeprowadzkowych lub transporcie i magazynach;
  • znajomość języków obcych;
  • referencje.
  • umowę zlecenie wraz z prywatnym ubezpieczeniem i regularność płatności wynagrodzeń;
  • wyspecjalizowane szkolenia niezbędne do wykonywania obowiązków w tym BHP;
  • wykonywanie zleceń we współpracy z profesjonalistami branży relokacyjnej;
  • zdobycie doświadczenia w pracy dla najbardziej wymagających klientów.