Pracownik produkcji w zakładzie mleczarskim

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Kirsch Services Sp. z o.o Sp. K
Miejsce pracy: Bawaria
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:Firma Kirsch Services Sp.z o.o.Sp.K to specjalista w rekrutacji pracowników w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych.Obowiązki:

Obowiązki

  • pakowanie, ważenie i kontrola jakości produktów spożywczych
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • etykietowanie produktów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania:

  • mile widziana znajmość języka niemieckiego w stapniu komunikatywnym
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • zakwaterowanie!
  • możliwość zatrudnienia również dla par!
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • opiekę koordynatora