Pracownik produkcji – pakowanie herbaty (k/m) – Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Concept Plus Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dolna Saksonia, Worpswede koło Bremy
Rodzaj pracy: Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Odważanie porcji herbaty
• Tworzenie odpowiednich mieszanek zgodnie z przepisem
• Pakowanie
• Komisjonowanie

Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Gotowości do pracy trójzmianowej
• Wytrzymałości fizycznej
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się
• Znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej podstawowym w mowie i piśmie

• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec
• Wynagrodzenie 9,23 euro brutto/h + dodatki
• Tygodniowe szkolenie
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: pakowanie herbaty na adres e-mail podany w danych kontaktowych.