Pracownik produkcji (k/m) – możliwość pracy dla par

Oferta pracy z dnia: 2018/06/07
Oferta ważna do dnia: 2018/07/08
Pracodawca: Concept Plus Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gudensberg
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta z branży spozywczej pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (k/m) – możliwość pracy DLA PAR
Miejsce pracy: Gudensberg (kod pocztowy 34281)

OBOWIĄZKI:

• Praca przy różnych liniach produkcyjnych ( m.in. pakowanie mięsa, zestawy grillowe, praca z nożem)
• Kontrola jakości produktów

WYMAGANIA:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą
• Siła i wytrzymałość fizyczna
• Gotowość do pracy zmianowej
• Chęć do pracy w zespole międzynarodowym
• Prawo jazdy kat B
• Mile widziany własny samochód
• Mile widziane pary

• Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjną stawkę 9,49 euro brutto
• Możliwość skorzystania z zakwaterowania organizowanego przez pracodawcę  (opłata miesięczna 250 euro za osobę, pokoje dwuosobowe)
• Zakwaterowanie blisko miejsca pracy ( max 10  km)
Zdalne załatwienie formalności – nie ma konieczności przyjazdu do biura
• Szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy na zakładzie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Praca w Gudensberg na adres e-mail: opole@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Kościuszki 15/2 | PL 45-064 Opole
opole@cp-personal.com | Tel. + 48 77 413 0024

Kontakt:
ul. Tadeusza Kościuszki 15/2
Opole
774130024
Email: opole@cp-personal.com