Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Serwis Plus Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Firma Serwis Plus Sp. z o.o. zatrudni osoby do pracy w przemyśle drobiarskim w zakładzie w Lublinie

(mile widziane zarówno osoby pełnosprawne jak i z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Obowiązki:

  • Praca zmianowa na działach produkcyjnych przy uboju, dzieleniu i pakowaniu drobiu.

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (do wyrobienia);
  • Chęć do pracy.
  • Umowa o pracę;
  • Posiłki regeneracyjne w przerwie regulaminowej;
  • Odzież roboczą i ochronną;
  • Szkolenie umiejętności drobiarskich;
  • Możliwości rozwoju i awansu.

Informacje dodatkowe:

W sprawie zatrudnienia:

Prosimy o kontakt mailowy rudasb@serwisplus.pl

lub osobisty: Dział Spraw Pracowniczych ul. Zimna 2, (budynek Indykpol SA filia Lublin)

lub telefoniczny (081) 71-00-065 lub kom. 661-550-394