Pracownik Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Zimmermann Personalservice
Miejsce pracy: Drezno
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Zimmermann Personalservice GmbH

Zimmermann Personalservice GmbH jest niemiecką agecją pracy tymczasowej z siedzibą w Dreznie, Lipsku i Erfurcie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w branźnach:

Produkcja

Logistyka

Obowiązki

– obsługa lini produkczjnej

– pakowanie produktów

– obsługa maszyn produkcyjnych

– kontrola jakości

– utrzymanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

– gotowość do pracy na zmiany

– prawo jazdy i własny samochód warunek konieczny

– dodatkowe uprawnienie (wózek widłowy etc) będzie dodatkowym atutem

– zaangażowanie w pracy

– zatrudnienie na niemieckich warunkach

– opiekę polskiego koordynatora poczas okresu zatrudnienia

– korzystne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

– wynagrodzenie wg Taryf BZA

– dodatki za pracę na zmiany, w weekendy i święta

– dodatek urlopowy i świąteczny

– możliwość rozwoju zawodowego po przez podnoszenie kwalifikacji zawodowych

– możliwość bezpośrednie zatrudnienia u klienta po 6 miesiacach

Informacje dodatkowe:

Jezeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą proszę o przesłanie swojej aplikacji (CV+ list motywacyjny w języku niemieckim) na:

info-dresden@zimmermann-personalservice.de

lub o kontakt pod:

0049/ 3 51  43 89 66 21

 Informacja także w języku polskim.

Aplikację prosimy wysyłać w języku niemieckim!!!