Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service S.A
Miejsce pracy: Włocławek
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • prace na stanowiskach produkcyjnych w renomowanej firmie
  • dbanie o właściwą jakość produktu
  • dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • zdolności manualne sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • wymagana książeczka sanepidowska
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.