Pracownik produkcji

Oferta pracy z dnia: 2018/06/25
Oferta ważna do dnia: 2018/07/26
Pracodawca: Exact Systems S.A.
Miejsce pracy: Banino
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework.
Firma została założona w 2004 roku w Polsce i obecnie posiada spółki na terenie 12 krajów w Europie i Azji.
Obowiązki:Obecnie poszukujemy osób, które będą zajmowały się procesem pakowania produktów spożywczych w opakowania zbiorcze.

Miejsce współpracy: Banino (z okolicznych miejscowości zagwarantowany bezpłatny transport: Gdańsk, Somonino, Kartuzy, Żukowo, Kościerzyna, Sierakowice, Mirachowo).

Trasa z Kościerzyny przez Egiertowo, Hopowo do Banina.

Wymagania:– książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia (w przypadku braku książeczki firma zwraca koszt wykonania badania)
– umiejętność dostosowania się do zasad i procedur panujących zasadom współpracy– stawka godzinowa 16,5 zł brutto/h
– dodatek nocny (19,5 zł/brutto/h)
– półroczna umowa zlecenie z pełnym pakietem składek ZUS i ubezpieczeniem NNW
– dodatkowe benefity w postaci zniżek do sklepiku zakładowego
– gotowość do współpracy w systemie 3 zmianowym

Kontakt:
ul. Focha 53/5
Częstochowa
725251936
Email: szymon.gerlach@exactsystems.pl