PRACOWNIK ODLEWNI (k/m) Holandia

Oferta pracy z dnia: 2017/05/10
Oferta ważna do dnia: 2017/06/10
Pracodawca: Concept Plus Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Oldenzaal
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Concept Plus posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Standardowe czynności w zakresie odlewnictwa

• Obsługa maszyn

• Mechaniczna obróbka metali

• Kontrola jakości

• Ewentualnie dalsza obróbka

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

Zdolności manualnych

• Wytrzymałości fizycznej

• Zdolności do pracy w grupie

• Zdolności do szybkiego przystosowywania się

• Znajomości języka niemieckiego

• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

• Wynagrodzenie w wysokości od 9,47 € brutto/h w zależności od doświadczenia

Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres

Czekamy na Twoje dokumenty. Prześlij je, proszę, wraz z realnym terminem rozpoczęcia pracy na adres e-mail podany poniżej.
W temacie maila wpisz koniecznie – pracownik odlewni!

Kontakt:
ul. 3 Maja 7 lok. 1
Lublin
814400970
Email: lublin@cp-personal.com