Pracownik magazynu (praca popołudniowa)

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/01/05
Oferta ważna do dnia: 2018/02/05
Pracodawca: PowerJobs
Miejsce pracy: Kraków, Modlniczka, Bolechowice
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy logistycznej, poszukuje Kandydatów:

PRACOWNIK MAGAZYNU

LOKALIZACJA: Modlniczka k. Krakowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– rozładunek towaru przy pomocy wózka typu piesek
– przygotowywanie zamówień do wysyłki

OCZEKIWANIA:
– uprawnienia do obsługi wózków widłowych
– zaangażowanie i systematyczność
– pełna dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych
– mile widziany status ucznia/studenta (lecz nie wymagany)
– mile widziana chęć nawiązania długofalowej współpracy

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
– pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 16-21 (po maks. 5 godzin dziennie – wymagana pełna dyspozycyjność!)
– atrakcyjne wynagrodzenie: 17 zł brutto / godz.
– ciągłość zatrudnienia (brak przestoi w zleceniu)
– możliwość zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV wraz z informacją o swojej dyspozycyjności.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Email: rekrutacja@powerjobs.pl