Pracownik linii produkcyjnej

Oferta pracy z dnia: 2017/10/12
Oferta ważna do dnia: 2017/11/12
Pracodawca: E&A Agencja Zatrudnienia
Miejsce pracy: Nistelrode
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Inna, Sezonowa

Opis firmy:

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii lub Belgii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Obowiązki:

Praca w małym, rodzinnym zakładzie metalurgicznym przy obsłudze maszyn do obróbki metali i aluminiowych wykończeń. Praca w systemie jednozmianowym (8:00 do 17:00). Do Twoich obowiązków na tym stanowisku pracy będą należały proste prace przy taśmie produkcyjnej wytwarzającej drobne części metalowe i aluminiowe. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za porządek w miejscu pracy. Oprócz tego mogą zdarzać się prace przy obsłudze maszyn do obróbki CNC.

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC lub wykształcenie techniczne
  • stałe zatrudnienie za granicą
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 11,48 €/h brutto
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,43% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodnie do Polski