Pracownik linii produkcyjnej

Oferta pracy z dnia: 2017/12/05
Oferta ważna do dnia: 2018/01/05
Pracodawca: Flex-Employment
Miejsce pracy: Holandia
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Flex-Employment to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii, jesteś we właściwym miejscu! Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Obowiązki:

  •  prace przy liniach produkcyjnych
  •  sortowanie owoców i warzyw
  •  pakowanie do skrzynek
  •  zbieranie zamówień
  •  inne prace pomocnicze

Charakter wykonywanej pracy jest uzależniony od zakładu i miejsca wykonywanej pracy.

Wymagania:

  •  mile widziane doświadczenie w pracy w Holandii
  •  dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu
  •  chęć i motywacja do pracy fizycznej
  •  mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego
  •  mile widziane prawo jazdy
  •  atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 9,80 €/h brutto
  •  pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotnego
  •  pary maja zagwarantowane mieszkanie razem
  •  dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto
  •  cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek bankowy
  •  dojazd do miejsca pracy
885281885
Email: info-flex@wp.pl