Pracownik hali

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Beetsma Częstochowa
Miejsce pracy: Zwaag, Aalsmeer, Haga
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

OBOWIĄZKI:

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) poszukuje osób, które chcą podjąć pracę przy tulipanach i cebulkach kwiatowych na sezon 2016/2017, a także do pracy fizycznej przy rozbiórce i porządkowaniu szklarni.

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjność, determinacji i motywacji do pracy fizycznej.

Wyjazdy już w październiku i listopadzie!

Zorganizujemy Ci wyjazd, pracodawca zagwarantuje mieszkanie i opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz dobrze płatną pracę z wypłatami 4 tygodniowymi z możliwością pobierania zaliczek.