Pracownik działu informatyki

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Auchan Polska
Miejsce pracy: Łomianki
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić!
Hipermarkety Auchan Polska to 21 000 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od ponad 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.
Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Nasza gwarancja:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Wzajemny szacunek

Od nas dostajesz:

  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata

W zamian za:

  • Znajomość obszaru środowiska Windows,
  • Zainteresowanie i wiedzę z zakresu IT,
  • Sprawne wyszukiwanie rozwiązań  w Internecie,
  • Chęć i cierpliwość do wyjaśniania niuansów informatycznych.

Twoje zadania na co dzień:

  • Wspieranie pracowników w zakresie IT,
  • Wspieranie użytkowników i odnajdywanie rozwiązań,
  • Monitorowanie i kontrola systemów informatycznych,
  • Gwarantowanie ciągłości pracy systemów handlowych.

Chętnie zobaczę Cię w naszym zespole!
Do zobaczenia w Auchan!