Pracownik budowlany / Monter

Oferta pracy z dnia: 2018/10/11
Oferta ważna do dnia: 2018/11/11
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Niemcy , Berlin , Hamburg , Holandia , Halle
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Obecnie dla naszych klientów w Holandii Niemczech i Austrii poszukujemy doświadczonych pracowników w zawodach :

Obowiązki:

1. Dekarz: od 12€ netto + darmowe zakwaterowanie
2. Ślusarz: 12€ brutto + 20€ netto diety + darmowe zakwaterowanie
3. Pracownicy ogólnobudowlani: 12€ netto + opłacone zakwaterowanie
Kontakt:
Tel.:
607:968 294

1. Wykończenia + Elewacje: 11.5-12.5€/h brutto + 35€ dieta + zwrot kosztów dojazdu
2. Spawacze (różne metody):
 12€/h brutto + 20€ dieta + Darmowe zakwaterowanie
3. Stolarze (komuniaktywny niemiecki): 1800€/msc netto + zakwaterowanie
4. Malarze / Tapeciarze (komunikatywny niemiecki): 14.5€/h brutto + dieta 6.5€/h netto

Kontakt:
Tel.: 514:630 888

Wymagania:

– mile widziana znajomość j.niemieckiego / angielskiego  ( nie jest to warunek konieczny)

– doświadczenie min. 3 lata

– mile widziane własne auto na dojazd do pracy

 grupy max 3 osoby

– umowa o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie

– tygodniowe zaliczki

– pomoc polskiego koordynatora

Kontakt:
590 Kingston Road
London
Email: info@workonpersonal.pl