Pracownik budowlany / Monter – Holandia

Oferta pracy z dnia: 2018/10/11
Oferta ważna do dnia: 2018/11/11
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Holandia , Amsterdam , Den Haag , Eindhoven
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Obecnie dla naszych klientów w Holandii Niemczech i Austrii poszukujemy doświadczonych pracowników w zawodach :

Obowiązki:

1. Murarze sie klinkieru: 500€/tygodniowo + opłacone zakwaterowanie
2. Cieśla szalunkowy: 500€/tygodniowo + darmowe zakwaterowanie
3. Dekarze: 480-500€/tygodniowo + darmowe zakwaterowanie
Kontakt: 607:968 294

1. Monter fasad i okien aluminiowo szklanych (język min. komunikatywny + auto):
450-475€/tygodniowo netto + darmowe zakwaterowanie
Kontakt: 514:630 888

1. Produkcja okien aluminiowych (język min. podstawowy + auto):
450-475€/tygodniowo + darmowe zakwaterowanie
Kontakt: 514:630 801

Wymagania:

– mile widziana znajomość j.niemieckiego / angielskiego / holenderskiego ( nie jest to warunek konieczny)

– doświadczenie min. 3 lata

– mile widziane własne auto na dojazd do pracy

 grupy max 3 osoby

– umowa o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie

– tygodniowe zaliczki

– pomoc polskiego koordynatora

Kontakt:
590 Kingston Road
London
Email: info@workonpersonal.pl