Pracownik budowlany

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Niemcy , Berlin , Hamburg , Holandia , Halle
Numer referencyjny: Pracownik budowlany
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Obecnie dla naszych klientów w Holandii Niemczech i Austrii poszukujemy doświadczonych pracowników w zawodach :

Obowiązki:1. Monter „karton gips” bez znajomości języka niemieckiego stawka 1-12€/h netto – bez znajomości języka obcego
2. Cieśla / stolarz budowlany – 12€/h + darmowe zakwaterowanie
3. Malarz – stawka 12€/h + darmowe zakwaterowanie
4. Cieśla szalunkowy – 12€/h + darmowe zakwaterowanie
5. Glazurnik/Kafelkarz własna działalność : stawka 20€/h nettoWymagania:

– mile widziana znajomość j.niemieckiego / angielskiego / holanderskiego ( nie jest to warunek konieczny)

– doświadczenie min. 3 lata

– mile widziane własne auto na dojazd do pracy

grupy max 3 osoby

– umowa o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie

– tygodniowe zaliczki

– w Holandii system wypłat co tydzień ( tzw. tygodniówki)

– pomoc polskiego koordynatora

Informacje dodatkowe:więcej naszych ofert na stronie injobs.pl/companies/work-on-personal-ltd/offers