PRACOWNIK BUDOWLANY

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: SZTOKHOLM
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Agencja Pracy Tymczasowej  PRO WORK SP. z o. o  poszukuje  dla klienta ze Szwecji pracowników na stanowiska: Pracownik budowlany, Stolarz, Murarz/Tynkarz, Betoniarz, Zbrojeniarz, Wymagania konieczne:  wykształcenie budowlane, 5 lat doświadczenia,  umiejętność czytania rysunków budowlanych

 Zadania:

-wykonywanie wewnętrznych konstrukcji ścianek działowych

-prace wykończeniowe,  murowanie, tynkowanie

  Oferujemy:

 -prace w firmie o ugruntowanej pozycji  na rynku

-uczciwe i terminowe  warunki wynagrodzenia ,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realiacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PRO WORK Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.