Praca wakacyjna/ Studenci/Sprzatanie Akademikow

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: ANGLIA
Numer referencyjny: Wakacje 2018
Oferowane wynagrodzenie brutto: 41
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Termin: Wakacje 2018

Opis Stanowiska:

Praca dla UPP przy sprzatniu akademikow w Anglii na okres wakacyjny.

Firma UPP zapewnia zakaterowanie okolo 30 tysiacom studentow w Anglii. Jestesmy na rynku juz 20 lat i wspolpracujemy z 15 uniwersytetami. Bardzo wazna czescia naszego biznesu jest profesjonalne sprzatanie akademikow po wyprowadzce studentow. Oferujemy profesjonalny trening, ktory ma na celu pokazac jak wykonywac prace zgodnie z metodyka i jakoscia firmy. Praca jest w grupach od 5 do 7 osob, ktora prowadzi Team Leader. Kazda nowa osoba bedzie miala dokladnie wytlumaczone jak pracowac oraz jak bezpiecznie uzywac srodkow czystosci. Zapeniamy mila atmosfere w pracy.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w Wielkiej Brytani na okres wakacji 2018

8.75£ na godzine, po odliczeniu akdemika 7.85£

Gwarantowane 40 godzin na tydzien

Platny urlop w zaleznosci od przepracowanych dniTerminy pracy od 14 do 5 tygodni w okresie czerwiec, lipiec lub sierpien do 3 tyg wrzesienia

Pomoc w zalatwieniu formalnosci

Trening

Zakwaterowanie w akademiku w atrakcyjnej cenie

Niskie koszty transportu

Wymagania:

Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiegoDostepnosc w wymaganych terminachPozytywne nastawienie do pracyUmiejetnosc pracy samodzielnej a takze w zespole Sumiennosc w wykonywaniu swoich obowiazkow