Praca w Holandii, pracownik produkcji Praca od zaraz !

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Nicejob
Miejsce pracy: Venlo
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Oferta pracy w Holandii

Agencji pośrednictwa pracy Connectiva B.V. z siedziba w Venlo, poszukujemy młodych i zmotywowanych pracowników do pracy na produkcji.

Pracownik produkcji,
Miejsce pracy ( Venlo i okolice )

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, słodyczy bądź przypraw).

Wymagania

– Pełnoletność
– Niekaralność ( wymagamy zaświadczenie ! )
– Dyspozycyjność na okres minimum jednego miesiąca ( możliwość dłuższej współpracy )
– San zdrowia umożliwiający wykonywanie prac fizycznych
– Elastyczność, zaangażowanie i chęć do pracy

Mile widziane

– Prawo jazdy kat. B
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
– Doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy

– Umowę o pracę na holenderskich warunkach
– Wynagrodzenie adekwatne do zadań i wykonywanej pracy zgodne z holenderskimi stawkami dla branży/sektora minimalne zarobki od 8,96 euro/godzine ( powyzej 23 roku zycia )
– Pełny wymiar czasu pracy (również soboty)
– Tygodniowe wypłaty wynagrodzenia na konto
– Zakwaterowanie oraz transport do pracy
– Pomoc w załatwieniu ubezpieczenia ( na życzenie pracownika )
– Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
– Możliwość współpracy na dłuższy okres
– Darmowe Wi-Fi !!!! 😉

Możliwość wyjazdu dla par, bądź grup osób!

Terminy najblizszych przyjazdow:

20/21 maja

27/28 maja

3/4 czerwca

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie (CV)p.