Praca w branży marketingowej – bez doświadczenia (pon-pt)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Gdynia/Centrum
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2400
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Miejsce pracy: Gdynia
Region: Pomorskie

Biuro w centrum Gdyni otwiera nabór w dziale obsługi klienta/marketingu. Poszukujemy osób ambitnych – niekoniecznie z doświadczeniem.

Twoje zadania:

-Kompleksowa obsługa Klienta,
-Podpisywanie umów oraz zarządzanie dokumentacją związaną z ofertą i zamówieniem,
-Tworzenie raportów, sprawozdań.

Co Ci oferujemy:

-Współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Konkurencyjne stawki,
-Szkolenia produktowe,
-Współpracę w młodym, ambitnym zespole,
-Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Czego oczekujemy:

-Twojego zaangażowania i motywacji do podejmowania nowych wyzwań,
-Kreatywności w myśleniu i pozytywnego nastawienia do życia,

-NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA – My Cię wszystkiego nauczymy!

Aplikuj już dziś i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej w naszym biurze!