PRACA NA WAKACJE NA PRODUKCJI

Oferta pracy z dnia: 2018/06/01
Oferta ważna do dnia: 2018/07/02
Pracodawca: Covebo Work Office Sp z o.o.
Miejsce pracy: Nijkerk
Oferowane wynagrodzenie brutto: 6000
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Obowiązki:

  • praca przy pakowaniu filetów drobiowych na zmechanizowanej linii produkcyjnej
  • układanie filetów na tacki
  • inne prace produkcyjne

Wymagania:

  • Dyspozycyjność na okres minimum 8 tygodni
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B
  • Mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej
  • Pełen pakiet socjalny (zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do pracy)
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Około 40 godzin tygodniowo w systemie jedno lub dwuzmianowym
  • Praca na dłuższy okres czasu
  • Po przepracowanych 26 tygodniach podwyżka 0,50 euro netto
  • Stawkę 9,68 euro brutto dla wszystkich bez względu na wiek

Transport GRATIS – dla osób wyjeżdżających do 17 czerwca włącznie
Bonus nawet do 150 EUR netto dla stałych pracowników*

Dodatkowo:

§  Atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)

*Bonusy:

  • 50€ – po przepracowaniu 500 godzin
  • 100€ – po przepracowaniu 1250 godzin
Kontakt:
Zamkowa 6
Kluczbork
663019766
Email: e.sieradzka@covebo.pl