Praca na wakacje

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Serwis Personalny
Miejsce pracy: Swarzędz
Numer referencyjny: FIZ/KRU
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Jako Agencja Pracy „Serwis Personalny”, nr certy. 6800 obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy OSÓB CHCĄCYCH DOROBIĆ W WAKACJE!

Obowiązki:

-przygotowywanie worków,
-wiązanie worków z nasionami i układanie na paletach
-inne proste prace magazynowe

Wymagania:

-gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność od pon do sob. w okresie ok 1 miesiąc
-zaangażowanie
-siła fizyczna i chęci do pracy
– OSOBY PEŁNOLETNIE.

-praca na jedną zmianę od godziny 8:00
-umowę zlecenie
-stawka 19 zł brutto/h

Informacje dodatkowe:

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.