Praca na wakacje!

Oferta pracy z dnia: 2017/06/17
Oferta ważna do dnia: 2017/07/18
Pracodawca: Work Service
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obowiązki:

praca przy pakowaniu, sortowaniu odzieży

Wymagania:

ukończone 18 lat

– gotowość do pracy 3-zmianowej

– gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

– dokładność

– zapewniamy zakwaterowanie, dojazd do pracy oraz transport co 2 tygodnie do miejsca zamieszkania na 3 dni wolnego- praca w Gądkach k. Poznania

– zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego