Praca na wakacje!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Serwis Personalny
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: pomoc.bj
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 10045, od wielu lat wspieramy swoich klientów w zakresie usług związanych z doradztwem personalnym, leasingiem pracowniczym i pośrednictwem pracy. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika do obsługi imprez.

Szukasz pracy? Czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki:

– rozkładanie i składanie banerów reklamowych, w tym balonów informacyjnych

– porządkowanie materiałów reklamowych po imprezach

– wykonywanie prostych czynności manualnych

Wymagania:

– gotowość do pracy wyjazdowej (tego samego dnia wyjazd i powrót)

– chęć i motywacja do pracy

– zdolności manualne

– chęć do podjęcia pracy fizycznej

– umowę zlecenie

– zaczynamy od zaraz!

– przyjazną atmosferę pracę w zgranym zespole

– praca na terenie województwa pomorskiego, dojazd do miejsca imprezy gwarantowany przez firmę!

– stawkę 10 zł na rękę/h

praca na wakacje

Informacje dodatkowe:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem „pomoc.bj”

lub najchętniej kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze, zapraszamy w godzinach 8-17.